Artykuł prezentuje szczegółowe dane dotyczące rozegranych meczów mających na celu wyłonienie grupy drużyn piłkarskich, które wezmą udział w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA 2014/2015.
I runda kwalifikacyjna Do startu w I rundzie kwalifikacyjnej uprawnionych będzie 6 drużyn, z czego 3 będą rozstawione.
Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Tallinna FCI Levadia 4.575 HB Tórshavn 3.175 FC Santa Coloma 2.166
Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. Bananc Erywań 1.325 SP La Fiorita 0.699 Lincoln Red Imps 0.000
Pierwsze mecze
Rewanże
II runda kwalifikacyjna Do startu w II rundzie kwalifikacyjnej uprawnionych będzie 34 drużyny (3 z poprzedniej rundy), z czego 17 będzie rozstawionych.
drużyny, które awansowały z I rundy kwalifikacyjnej
Grupa 1 Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. BATE Borysów 33.725 Maccabi Tel Awiw 17.875 Sheriff Tyraspol 17.075 NK Maribor 16.200 FK Aktöbe 8.150 Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. Dinamo Tbilisi 6.975 Skënderbeu Korcza 4.600 Zrinjski Mostar 4.000 Sutjeska Nikšić 2.450 FC Santa Coloma 2.116
Grupa 2 Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Celtic 36.813 Sparta Praga 28.870 Partizan Belgrad 14.825 Debreceni VSC 10.325 Slovan Bratysława 8.700 FK Ventspils 7.750 Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. Malmö FF 6.265 KR 5.350 The New Saints F.C. 4.850 Tallinna FCI Levadia 4.575 Cliftonville F.C. 3.225 HB Tórshavn 3.175
Grupa 3 Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Steaua Bukareszt 39.451 Dinamo Zagrzeb 23.925 Łudogorec Razgrad 18.125 Legia Warszawa 15.275 Qarabağ FK 7.575 HJK Helsinki 7.435 Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. F91 Dudelange 4.975 Strømsgodset IF 4.855 St. Patrick’s Athletic 4.850 Rabotniczki Skopje 4.550 Valletta FC 4.466 Žalgiris Wilno 3.050
Pierwsze mecze
Rewanże
III runda kwalifikacyjna Od tej rundy turniej kwalifikacyjny zostanie podzielony na 2 części – dla mistrzów i niemistrzów poszczególnych federacji: do startu w III rundzie kwalifikacyjnej dla mistrzów uprawnionych będzie 20 drużyn (w tym 17 zwycięzców II rundy), z czego 10 będzie rozstawionych; do startu w III rundzie kwalifikacyjnej dla niemistrzów uprawnionych będzie 10 drużyn, z czego 5 będzie rozstawionych.
Drużyny, które przegrają w tej rundzie, otrzymają prawo gry w rundzie play-off Ligi Europy UEFA.
Kwalifikacje dla mistrzów
drużyny, które awansowały z II rundy kwalifikacyjnej
Grupa 1 Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Red Bull Salzburg 46.185 Celtic 36.813 BATE Borysów 33.725 Dinamo Zagrzeb 23.927 Sheriff Tyraspol 17.075 Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. Legia Warszawa 15.275 Debreceni VSC 10.325 Slovan Bratysława 8.700 Qarabağ FK 7.575 Aalborg BK 2.450
Grupa 2 Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Steaua Bukareszt 39.451 APOEL Nikozja 28.870 Sparta Praga 28.870 Łudogorec Razgrad 18.125 Maccabi Tel Awiw 17.875 Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. NK Maribor 16.200 Partizan Belgrad 14.825 FK Aktöbe 8.110 Malmö FF 7.750 HJK Helsinki 7.435
Pierwsze mecze
Rewanże
Kwalifikacje dla niemistrzów
Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Zenit Petersburg73.899 Lille OSC45.300 FC København45.260 Standard Liège38.260 Beşiktaş JK32.840
Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. Dnipro Dniepropetrowsk32.193 Panathinaikos AO30.220 Feyenoord13.362 Grasshopper Club Zurych9.645 AEL Limassol7.650
Pierwsze mecze
Rewanże
Runda play-off W tej rundzie kwalifikacji utrzymany został podział na 2 części – dla mistrzów i niemistrzów poszczególnych federacji: do startu w rundzie play-off dla mistrzów uprawnionych będzie 10 drużyn (zwycięzców III rundy), z czego 5 będzie rozstawionych; do startu w rundzie play-off dla niemistrzów uprawnionych będzie 10 drużyn (w tym 5 zwycięzców III rundy), z czego 5 będzie rozstawionych.
Drużyny, które przegrają w tej rundzie, otrzymają prawo gry w fazie grupowej Ligi Europy UEFA. Kwalifikacje dla mistrzów drużyny, które awansowały z III rundy kwalifikacyjnej
Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. Red Bull Salzburg46.185 Celtic36.813 Steaua Bukareszt39.451 BATE Borysów33.725 APOEL Nikozja37.650
Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. Łudogorec Razgrad18.125 Malmö FF6.265 NK Maribor16.200 Aalborg BK5.260 Slovan Bratysława8.700
Pierwsze mecze
Rewanże
Kwalifikacje dla niemistrzów
Drużyny rozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. Arsenal112.949 Bayer Leverkusen70.328 FC Porto105.459 Napoli61.387 Zenit Petersburg73.899
Drużyny nierozstawione Drużyna Wsp. Drużyna Wsp. Athletic Bilbao54.542 Standard Liège38.260 Lille OSC45.300 Beşiktaş JK32.840 FC Kopenhaga45.260
Pierwsze mecze
Rewanże
Przypisy
Kategoria:Liga Mistrzów UEFA (2014/2015)